Doradztwo podatkowe

Także online (Zoom), drogą mailową oraz telefonicznie

Oprócz doradztwa podatkowego dla firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, udzielam porad m.in w zakresie:

  • spadków i darowizn,
  • sprzedaży/zakupu nieruchomości,
  • opodatkowania dochodów z zagranicy,
  • zeznań rocznych,
  • prawa pracy.

Wybierz temat doradztwa (400 zł)

Zakładanie działalności gospodarczej

Likwidacja działalności gospodarczej

Najem

Inny
temat

Doradca podatkowy to zasadniczo ktoś bardzo mądry, wykształcony, utytułowany, którego przeciętny człowiek się boi, bo bierze go za kogoś na kształt urzędnika państwowego. Nie jest też zachwycony gdy musi skorzystać z jego usług, bo myśli, że taki doradca sypie przepisami i ustawami jak z rękawa i po wyjściu z bardzo eleganckiego gabinetu, człowiek tak się nic nadal nie rozumie. Też masz takie obawy? Przekonaj się, ze u mnie jest inaczej (wiadomo, każdy tak przekonuje) i oprócz poniższego bardzo profesjonalnego opisu usług, jestem przede wszystkim normalnym człowiekiem, z krwi i kości, z dystansem do siebie i zawodu, który wykonuje oraz chęcią przekonania Cię, ze prawo podatkowe może być piękne 🙂

A teraz ten konieczny i wymagany przez wyszukiwarki opis:

W ramach usługi zapewniam łatwy kontakt, osadzenie doradztwa w specyfice działalności Klienta, szybkość i terminowość realizacji zleceń, rekomendacje co do sposobu działania, wskazanie możliwych form optymalizacji oraz elastyczne formy doradztwa (telefon, mail, online)

Select your currency