Natalia Gorczyca

Nazywam się Natalia Gorczyca i od 2000 roku prowadzę swoją Kancelarię Podatkową. Mogę się pochwalić tytułem doradcy podatkowego, który zdobyłam po kilku latach intensywnego wkuwania. Jako, że jestem ambitny typ, nauczyłam się rozmawiać w dwóch językach obcych i teraz z wielką przyjemnością doradzam, żartuję, opowiadam, a czasem i pewnie przynudzam po angielsku i niemiecku. Mam głowę pełną pomysłów, chciałabym ciągle coś zmieniać, ulepszać, wprowadzać i reorganizować, nuda więc nam nie grozi. Moje życiowe motto to: “wszystko jest możliwe”. Prowadzenie Kancelarii daje mi bardzo dużo satysfakcji, a praca z ludźmi – radości. Lubię to co robię, a sukces firmy to zasługa połączenia mojej pasji z zaangażowaniem całego mojego zespołu.

Karolina Kozłowska

Nazywam się Karolina Kozłowska i wraz z Natalią Gorczycą prowadzę Kancelarię Podatkową. Opiekuję się przede wszystkim klientami zlecającymi nam zeznania roczne z dochodów zagranicznych. Wszyscy marynarze zgłaszający się do naszej kancelarii trafiają pod moje skrzydła. Jestem skrupulatna i dokładna, co oczywiście jest wielką zaletą, ale czasami niektórzy mają dość tej mojej zalety, gdy wymagam dosłania mi różnych dodatkowych dokumentów. Jestem słowna i jak mówię, że zrobię i przyślę to zrobię i przyślę. Każdy kto mnie zna potwierdzi również, że jestem asertywna, co w mojej pracy, negocjacjach i kontaktach z urzędami bardzo mi pomaga. Lubię żartować, śmiać się i być w dobrym nastroju (kto nie lubi!). Podatki już i tak są aż nadto śmiertelnie poważnym tematem, więc trochę luzu i normalnej ludzkiej rozmowy o nich im nie zaszkodzi. W związku z tym, gdy klient chce pouprawiać jęczing o naszym systemie podatkowym, to ja mogę razem z nim 🙂 Mam szczęście robić w swoim życiu to co lubię i w czym jestem dobra. Wykorzystuję w pracy swoje talenty i to też sprawia, że się nie wypalam, nie mam dość, nie rzucam wszystkiego i nie wyjeżdżam w Bieszczady. Choć Bieszczady piękne!

Oferta

Doradztwo podatkowe

Zeznania roczne PIT

Rozliczanie Marynarzy

Wizja

Dzielimy się zyskiem.
Uczymy się.
Jesteśmy zgrane.
Działamy etycznie.
Nasza praca jest maksymalnie zautomatyzowana.
Szkolimy klientów. Sprawiamy, by czuli się otoczeni opieką.
Współpracujemy z firmami, które akceptują nasze wartości.

Mamy realny wpływ na branżę usług księgowych w Polsce.
Dzielimy się wiedzą jak zarządzać biurem rachunkowym.
Mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę.

 

Misja

Jesteśmy bardzo solidne i dotrzymujemy umówionych z klientem terminów. Nie wstydzimy się chwalić, bo wiemy, że świadczymy usługi wysokiej jakości. Lubimy się śmiać i łamiemy stereotypy kojarzone z naszym zawodem.

Select your currency