Natalia Gorczyca

Nazywam się Natalia Gorczyca i od 2000 roku prowadzę swoją Kancelarię Podatkową. Mogę się pochwalić tytułem doradcy podatkowego, który zdobyłam po kilku latach intensywnego wkuwania. Jako, że jestem ambitny typ, nauczyłam się rozmawiać w dwóch językach obcych i teraz z wielką przyjemnością doradzam, żartuję, opowiadam, a czasem i pewnie przynudzam po angielsku i niemiecku. Mam głowę pełną pomysłów, chciałabym ciągle coś zmieniać, ulepszać, wprowadzać i reorganizować, nuda więc nam nie grozi. Moje życiowe motto to: “wszystko jest możliwe”. Prowadzenie Kancelarii daje mi bardzo dużo satysfakcji, a praca z ludźmi – radości. Lubię to co robię, a sukces firmy to zasługa połączenia mojej pasji z zaangażowaniem całego mojego zespołu.

Karolina Kozłowska

Nazywam się Karolina Kozłowska i wraz z Natalią Gorczycą prowadzę Kancelarię Podatkową. Opiekuję się przede wszystkim klientami zlecającymi nam zeznania roczne z dochodów zagranicznych. Wszyscy marynarze zgłaszający się do naszej kancelarii trafiają pod moje skrzydła. Jestem skrupulatna i dokładna, co oczywiście jest wielką zaletą, ale czasami niektórzy mają dość tej mojej zalety, gdy wymagam dosłania mi różnych dodatkowych dokumentów. Jestem słowna i jak mówię, że zrobię i przyślę to zrobię i przyślę. Każdy kto mnie zna potwierdzi również, że jestem asertywna, co w mojej pracy, negocjacjach i kontaktach z urzędami bardzo mi pomaga. Lubię żartować, śmiać się i być w dobrym nastroju (kto nie lubi!). Podatki już i tak są aż nadto śmiertelnie poważnym tematem, więc trochę luzu i normalnej ludzkiej rozmowy o nich im nie zaszkodzi. W związku z tym, gdy klient chce pouprawiać jęczing o naszym systemie podatkowym, to ja mogę razem z nim 🙂 Mam szczęście robić w swoim życiu to co lubię i w czym jestem dobra. Wykorzystuję w pracy swoje talenty i to też sprawia, że się nie wypalam, nie mam dość, nie rzucam wszystkiego i nie wyjeżdżam w Bieszczady. Choć Bieszczady piękne!

Wizja

Dzielimy się zyskiem.
Uczymy się.
Jesteśmy zgrane.
Działamy etycznie.
Nasza praca jest maksymalnie zautomatyzowana.
Szkolimy klientów. Sprawiamy, by czuli się otoczeni opieką.
Współpracujemy z firmami, które akceptują nasze wartości.

Mamy realny wpływ na branżę usług księgowych w Polsce.
Dzielimy się wiedzą jak zarządzać biurem rachunkowym.
Mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę.

 

Misja

Jesteśmy bardzo solidne i dotrzymujemy umówionych z klientem terminów. Nie wstydzimy się chwalić, bo wiemy, że świadczymy usługi wysokiej jakości. Lubimy się śmiać i łamiemy stereotypy kojarzone z naszym zawodem.

Blog

Jakie podatki musi płacić przedsiębiorca?

Jakie podatki musi płacić przedsiębiorca?

Czy prowadzenie firmy to w Twoich oczach rzecz bardzo przyjemna? Oczami wyobraźni widzisz te wycieczki olinklusiw, baseny i drinki z palemką, Ty się byczysz, a pracownicy na Ciebie pracują? 😉 Aż się człowiek rozmarzył…. Ale tu Cię brutalnie sprowadzę na ziemię....

E-faktury, czyli cyfryzacja pełną parą

E-faktury, czyli cyfryzacja pełną parą

Szykuje się rewolucja w fakturowaniu. A czym tak właściwie są e-Faktury? Są to elektroniczne dokumenty z numerem identyfikującym, wystawiane i otrzymywane za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur (w skrócie: KSeF). Jak widać, rządowi podobnie jak nam podoba się...

Select your currency